Najlepšia zábava počas daždivých dní

Už sa neviete dočkať, ako ráno skočíte do svoj bazéna, ktorý ste si nedávno postavili rovno na svojej záhrade. Už vás nebavilo chodiť na kúpaliska, ktoré boli stále preplnené, a preto ste si túto formu zábavy a oddychu vytvorili priamo u vás na záhrade za domom.holíny.jpg
Avšak nie každý letný deň je plný teplých slnečných lúčov. Už sú to dva dni čo stále prší a prší. Už neviete čo robiť po príchode z práce a vaše deti počas daždivých letných dní zívajú od nudy. Najradšej by sa šli vybehať niekam von s kamarátmi alebo skočiť a zaplávať si v bazéne rovno za domom. Keď už neviete, aký program vymyslieť pre vaše deti počas daždivých dní tu je zopár tipov, ako im spestriť tieto únavné dní.
Určite máte doma nejaké štetce a napríklad vodové farby. Povedzte im, aby si niečo pekné namaľovali a obrázok niekomu podarovali. Keď už budú mať obrázok namaľovaný môžu ho napríklad podarovať svojím starým rodičom.
Ďalším typ, ako využiť daždivý letný deň, kedy musíte ostať doma je poskladať puzzle. Pri tejto aktivite nezabavíte len deti, ale aj samých seba. Stačí ak si kúpite napríklad aj 500 alebo až 1000 kusové puzzle a zábava sa môže začať. S takýmto puzzle sa nie len zabaví celá rodina, ale pri ňom niekedy strávite aj niekoľko dní. Je to skvelý relax, kedy sa popri skladaní môže celá rodina spoločne nielen zabaviť ale aj porozprávať. Môžete svojim deťom vyrozprávať zážitky z vášho detstva alebo im niečo poradiť do života.puzzle.jpg
Ak ste už vyskúšali hore uvedené aktivity a stále ešte neviem čo s voľným časom počas daždivých dní skúste navrhnúť svojim deťom, že by bolo dobré poprať si izbu alebo garáž, pretože keď je vonku teplo a slnko málokomu sa chce tráviť čas upratovaním, práve preto sú daždivé dní niekedy skvelé pretože si môžete urobiť poriadok  v domácnosti. Ani sa nenazdáte a možno aj o pár hodín alebo na druhý deň znova vyjde slnko a teplé slnečné lúče a vy ste si aspoň trošku skrášlili svoj domov.