Rubriky
Spoločnosti

Ako sa dá aj z mikiny vytvoriť elegantný outfit

Mnohé z nás majú po celý život asociované mikiny skôr ako domáce https://www.mall.sk/domace-kino oblečenie či športový úbor a do práce sa snažíme obliekať viac slušnejšie a elegantnejšie. My vás však presvedčíme, že aj zakomponovaním mikiny sa dá vytvoriť dobre vyzerajúci elegantný outfit, ktorý si môžeme na seba vziať aj do formálnejšej spoločnosti. Mikiny sa totiž to dnes šijú v rozličných moderných strihoch, ktoré sa riadia najnovšími módnymi trendami, pričom veľmi obľúbené sú napríklad voľné oversized strihy. Takýto strih vyzerá veľmi dobre a lahodí takmer každej postave, pretože dokáže ukryť aj väčšie bruško alebo stehná, ale pri moletnejších postavách treba byť obozretnou, aby na vás mikina nepôsobila príliš obrovsky a vaša postava tak vyzerala ešte mohutnejšie.

farebná mikina

V súvislosti s oversized strihom môžeme spomenúť zároveň aj ďalší trend, ktorým sú predĺžené mikiny dámske, avšak pri voľbe takejto mikiny treba byť taktiež obozretnejšou. Pozor by ste mali dávať na dĺžku mikiny vtedy, ak nie ste až tak veľmi vysokej postavy, pretože dlhá mikina, ktorá vám bude siahať až po kolená vás bude zbytočne ešte viac skracovať. Pokiaľ ste zase štíhlej postavy a chceli by ste jej dodať nejaké krivky, môžete zvoliť predĺženú mikinu, ktorá je zúžená v páse, čím sa na neho upriami pozornosť a opticky sa zvýraznia boky. V prípade, že vás čaká dôležitá udalosť, ktorá vyžaduje elegantnejšie oblečenie, ale vy by ste aj napriek tomu túžili po zachovaní komfortu, môžete zvoliť elegantné nohavice, ktoré doplníte mikinou bez zipsu, kapucne a vačkov, ktorá spomínanú eleganciu nenaruší.

elegantná mikina

Ešte väčšmi viete štýlový elegantný look potrhnúť zvolením mikiny s výstrihom, ktorú doladíte šperkom na krku či inými doplnkami. Nemusíte sa obávať ani výraznejších farieb, spomedzi ktorých je veľkým hitom tohto roka napríklad smaragdová zelená či rôzne odtiene hnedej a béžovej. Nič nepokazíte ani minimalistickým kvetinovým vzorom či drobným nápisom, ale pozor však na zbytočne veľké a preplácané potlače, ktoré pútajú pozornosť tam, kde nemusia. Menej je niekedy viac a v jednoduchosti sa ukrýva kúzlo elegancie.

Rubriky
Spoločnosti

Magický zážitok z tantry

Chcete zažiť tantrickú masáž, na ktorú nezabudnete? V spoločnosti krásnych mladých dám, ktoré sa o Vás postarajú tak dobre, ako to ešte nikto nikdy neurobil? A chcete za celú tu nimi dopriatu rozkoš zaplatiť exkluzívne málo? Potom je tento článok práve pre Vás! V Tantra Diamond Bratislava nájdete to, čo inde nie! Luxusný tantrický salón Vám ponúka množstvo originálnych spôsobov, ako uvoľniť stuhnuté telo, ubolenú dušu a prepracovanú myseľ. Tantrický salón s celkom jedenástimi ponukami rôznorodých masáží pre plachých, neskúsených i pre tých odvážnejších a aktívnejších, nájdete na Ventúrskej ulici (Ventúrska Street) v Bratislave.

Tantrická masáž

Na každej z masáží sa o Vás postará Vami vybraná krásna mladá dáma, ktorá Vám dožičí nadpozemskú rozkoš! Stačí si len vybrať! Preferujete nižšie alebo vyššie slečny? S väčším alebo menším poprsím? Dlhovlásky či krátkovlásky? Brunetky, blondínky či iné? Výber je len na Vás! Každá z Tantra Ladies je niečím zaujímavá a výnimočná. Pozor! Tantrický salón Bratislava Diamond nie je salón erotický a neposkytuje žiadne erotické služby! Navodenie vzrušenia a vyvrcholenie prebieha pomocou tlmeného osvetlenia, omámnych vôní, pomalej melódie a zmyselných pohybov masérkiných rúk či tela.

Tantrická masáž

K žiadnemu pohlavnému styku medzi zákazníkom a masérkou neprichádza! Tantrickú masáž nemožno vykonávať na ľuďoch s kožnými a vírusovými ochoreniami, na ľuďoch, ktorí majú v sebe značne množstvo omámnych či psychotropných látok. Na masáž je potrebné objednať sa najneskôr hodinu vopred, aby personál stihol stihol zabezpečiť príslušné hygienické podmienky ako čistý uterák, fén, parfum a podobne. Zaujala Vás ponuka masáže, ktorá vo Vás rozpúta nadpozemskú eufóriu? Chcete si vybrať jeden z nadštandardne odvedených typov masáží, na ktorú nezabudnete? Klikajte na Tantrická masáž Bratislava!

Rubriky
Spoločnosti

Získajte k podnikaniu ready made spoločnosť!

V niektorých prípadoch nemusí byť jediným a najlepším riešením založiť firmu. Z hľadiska doby vybavenia je napríklad oveľa rýchlejšie, ak podnikateľ nejakú firmu kúpi. Obíde tým proces, ktorý by ho čakal pri zakladaní novej obchodnej spoločnosti. Spolocnosti na predaj alebo takzvané ready – made s.r.o. sú skratkou k získaniu eseročky, pod ktorej menom podnikateľ bude môcť začať obchodovať.

Podnikateľ pracuje

Áno, presne tak. Podobne ako dokážete na trhu kúpiť najrôznejšie produkty a služby, viete získať svoju obchodnú spoločnosť. V súčasnosti je záujem hlavne už o spomenuté ready – made spoločnosti. Aký je ich význam?

Sú to čerstvé, respektíve novozaložené obchodné spoločnosti, ktoré vznikli preto, aby sa následne predávali. Oficiálne sa o nich vraví, že doposiaľ nevykonávali žiadnu obchodnú činnosť. Malo by byť preto pri nich aj minimálne riziko toho, že by na nového konateľa (spoločníka resp. majiteľa) preniesli nejaké nevybavené pohľadávky a záväzky zo svojej minulosti. Výhodou ready – made spoločností je potom aj fakt, že majú zaplatené základné imanie vo výške 5 000 eur.

  • Je to základné imanie, ktorým ručia spoločnosti s ručením obmedzeným. Práve tieto eseročky sú najčastejším druhom podnikania na Slovensku.

Ďalej majú tieto eseročky pridelených aj niekoľko najčastejších živnostenských oprávnení a väčšina z nich sú takisto zaregistrované na daňovom úrade kvôli DPH. Vďaka týmto faktorom sú u podnikateľov obľúbené a sú vlastne doslova pripravené na okamžitý štart podnikania.

Podanie rúk, biznis

Aká je najväčšia výhoda kúpy týchto už „pred založených“ eseročiek?

Je to hlavne rýchlosť, akou sa k nim môže záujemca dostať a krátka doba, za akú s ňou môže začať vykonávať svoje plánované obchody. Spoločnosť s ručením obmedzeným sa predá po tom, ako sa na záujemcu prevedie jej obchodný podiel a podá sa návrh na zmenu v Obchodnom registri.

Rubriky
Spoločnosti

Nikto neodolá vzrušujúcim dotykom pri erotickej masáži

Relaxačné možnosti sú takmer neobmedzené, súčasný človek má mnoho možností ako si oddýchnuť a zrelaxovať, nabrať nové sily a pritom prežiť aj erotické vzrušenie. Na tento spôsob relaxu je vhodná tantrická masáž, treba navštíviť masážny salón, kde pracujú šikovné dievčatá a ženy, ktoré sa jej venujú. Tantra je vlastne rituál, k nám sa dostal z ázijských krajín a už sa tu udomácnil, ľudia si ju obľúbili a tantrické masáže navštevuje čoraz viac ľudí. Na návštevu salóna sa dá objednať prostredníctvom internetových stránok, kde si vyberiete čas a aj druh masáže, ktorý chcete vyskúšať, nezabudnite pritom vybrať si aj dievča, ktoré vás bude masírovať a venovať sa vám. Salóny ponúkajú rozličné typy masáží, základom je tantra klasická, potom je to magic, body či double body masáž, couple alebo najvzrušujúcejšia masáž lingamu.

Tajomnosť patrí k vzrušeniu

Po príchode do salóna vás privíta dievča, masérka, ktorú ste si vybrali, spolu si môžete vypiť kávu alebo čaj a tiež budete mať možnosť osprchovať sa, aby bola zaistená 100% hygiena. Potom sa môžete prezliecť do sárongu, čo je tradičný ázijský odev a až tak sa začne samotný rituál tantrickej masáže. V miestnosti pritom znie relaxačná hudba a exotickú atmosféru podčiarkuje aj vôňa, zákazník si ľahne na lôžko a už si iba vychutnáva každý dotyk šikovnej masérky. Zákazníkov však musíme upozorniť, že masérky neposkytujú sexuálne služby a tiež neobslúžia opitých ľudí alebo tých, ktorí majú nejaké vírusové alebo kožné ochorenie.

Skúsenosť na vlastnej koži je najlepšia

Pri masáži lingamu sa môže stať, že prežijete orgazmus, no je to celkom prirodzené, keďže masérka masíruje a stimuluje aj intímne partie tela, na čo využíva všetky možnosti svojho tela. Tým dosiahnete maximálne vzrušenie a pocity rozkoše, a to je zámerom celého rituálu. Koniec masáže znamená opätovné použitie sprchy, potom dostanete nejakú chvíľku na oddych a záver návštevy patrí rozlúčke, pri ktorom dostane každý zákazník aj malú pozornosť, ktorou je vyjadrené poďakovanie za dôveru.

Rubriky
Spoločnosti

Ako môžete využiť svoje fotosnímky zaujímavejšie?

Máte plný počítač a mobil vašich snímok, ktoré dnes nie je problém kedykoľvek odfotiť na vašom smartphone a následne uložiť? Stavím sa, že peknú zbierku máte aj vy a dokonca si tieto fotky už začínate aj triediť do rôznych samostatných priečinkov. Alebo ich máte všetky nakope (:, no každopádne je to len vaša voľba. V tomto článku sa budeme venovať niečomu zaujímavejšiemu. To znamená zaujímavejšiemu spôsobu, akým môžete tieto svoje snímky využiť.

Moderná technológia

Zo všetkého najskôr by bolo dobré, ak by ste si tieto snímky trochu potriedili a medzitým povyberali tie najlepšie, tie na ktoré ste naozaj hrdí alebo vám skrátka prídu najkrajšie či z nejakého dôvodu sa vám pri nich vybavia tie najkrajšie spomienky. Povedzme fotky s vašimi milovanými alebo také, na ktorých ste zachytení na nejakom zaujímavom mieste. Určite také nájdete a určite spomedzi galérie nájdete vašich favoritov. To znamená snímky, u ktorých by bola škoda, ak by zostali nahromadené a stratené medzi ostatnými súbormi.

Čo teda s nimi?

Nemusia zostať iba v počítači alebo v mobile. Môžete ich držať kvalitne vyvolané vo svojich rukách, stačí k tomu využiť fotky vyvolanie Fotky za babku.

Rám na fotku

Áno, presne tak, môžu z nich byť skutočné fotky! A k tomu ich nepotrebujete prenášať na SD kartách či flash diskoch do kamenných predajní. Dnes sa to robí aj jednoduchšie. Snímky môžete uploadovať do fotoštúdia online, priamo cez ich webovú stránku. Je to podobne jednoduché ako nahrať fotky na sociálnu sieť. S tým rozdielom, že v tomto prípade môžete zvoliť aj náležité parametre k tomu, v akom formáte a v akých rozmeroch chcete mať snímky vyvolané. Môžete sa s tým doslova pohrať.

  • A v prípade záujmu si môžete nechať z vašej snímky napríklad aj fotoobraz.

Je len na vás, ktoré fotky si k tomu zvolíte. Štýlový fotoobraz následne môže zdobiť váš interiér alebo tento môžete pri najbližšej príležitosti niekomu darovať.

Rubriky
Spoločnosti

Kto mi pomôže so sťahovaním vecí?

Asi každý, kto to zažil, vám povie, že sťahovanie nie je práve najjednoduchší proces. Z niekoľkých dôvodov. Už len preto, že na toto sa musíte pripraviť, zorganizovať svoje veci, ktoré chcete premiestniť a zabaliť ich tak, aby sa pri prevoze nepoškodili. A popritom určite máte plnú hlavu myšlienok z toto, resp. na to, ako sa vám bude žiť v novom prostredí, na ktoré si treba samozrejme psychicky aj inak zvyknúť. Toto všetko ale stále nie je tá najväčšia starosť.

Kartónová škatuľa, kľúč

Najdôležitejšie v tomto prípade je, vyriešiť prevoz všetkých vecí do nových priestorov. Bez toho, aby sme disponovali touto možnosťou, by totiž bola celá práca s balením a chystaním úplne zbytočná. Dôležitým faktorom je tu teda kontaktovať niekoho, kto by mal k dispozícii auto s veľkým úložným priestorom a samozrejme s tým aj ochotu pomôcť nám. A hlavne keď je plánovaná trasa dlhšia, nie každý z našich kamarátov či známych môže mať nás „momentálne čas“.

Všetko to preto treba naplánovať dopredu. A povedzme si pravdu, že starosti s prevozom si môžete podstatne skrátiť a zjednodušiť, ak by ste kontaktovali profesionálov dopravna zvolen.

  • To znamená, odbornú prepravnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá dokonca aj medzinárodným prevozom tovaru a vecí vo všeobecnosti, okrem toho poskytuje svoje služby aj v prípade sťahovania. A to je presne váš prípad.

Cesta, smartphone

A v dnešnej internetovej dobe nie je vôbec ťažké tieto služby kontaktovať a dokonca si priamo na ich webe objednať dátum a miesto, kedy a kam sa má prevoz uskutočniť. Všetko vďaka prehľadnému formuláru, kde okrem týchto základných informácií vyplníte aj pár ďalších náležitých detailov a prípadne tu môžete nechať aj dlhší odkaz v poznámkach k objednávke.

  • Pri vyplňovaní formulára máte navyše možnosť vybrať si konkrétne vozidlo, na ktorom sa k vám tento prepravný servis má dostaviť. Následne si už len počkáte.

Rubriky
Spoločnosti

A full experience of joy in a tantric massage

Are you curious about massages? Are you troubled in finding time for yourself? Are you worried about your personal or sexual life? Do you want to experience a relaxing and sensual massage on your own? Read more. You should hear about tantra. It is not a classical way of massaging. It is a spiritual, physical and emotional experience. Furthermore, it connects you with your soul. Therefore, it is beneficial for your emotional well-being by healing your trauma and making you comfortable in your own body. Would you expect that it is a form of therapy as well? Other benefits are definitely very sensual. You will easily identify yourself as a sexual being because this whole process makes you comfortable around yourself, sexual feelings and similar situations that will happen after this massage. Read carefully, because tantric massage is not prostitution! It is a sacred, cultural affair with long tradition. Roots are in the culture of India, more specifically in Hinduism. The first reference is found in statues of gods as well.

symbolické tantra sošky

There are various types and forms of massage tantra. If you spend time in Bratislava and you want to experience a quality impression, visit Bratislava Tantra massage. Salon offers you classic, body, body mutual, secret dark, tantra rain mutual, sensual, special, magic, couple, double body, double special or euphoria tantra. Massage tantra has some parts common in all its forms. You will have to shower yourself first. To make you more excited, you should know that in a special form of massage, masseuse can help you with it.

proces tantra masáže

You will start with a namaste ritual, also a symbolic and cultural matter and end with time to relax and process the emotions, the masseuse will not let you leave without a gift.
There is a possibility to reserve your spot at least one hour before the visitation and choose a lovely masseuse or masseur. The welcoming and the process will be definitely enjoyable.

Rubriky
Spoločnosti

Krásne nohy jednoducho

Hľadáte aj vy ideálny a prevratný spôsob, ako lesa na ste odstrániť nepríjemné bolesti spojené s vážnym ochorením kŕčových žíl a neviete, na akom mieste hľadať pomoc a neviete ani to, akým spôsobom pomôcť nájsť? Máte pocit, že ste už skutočne vyskúšali všetko na nič nezabralo práve takým spôsobom akoby ste sa nevzdávali a preto hľadáte skutočne efektívne a prevratnú liečbu, ktorá by netrvala dlho a raz a navždy by spravila váš život práve takým, akým ho chcete mať a to plným radosti a s najväčším obmedzením bolesti? Vďaka našej internetovej stránke dokážete jednoducho nájsť všetky vhodné spôsoby liečby, ktoré sa budú aj vám a vášmu konkrétnemu typu ochorenia najviac hodiť.

legs-high-heeled-black-shoes-luxury-sexy-attractive-woman-dressed-black-dress-posing-pier-luxury-resort-hotel-summer-vacation-tropical-beach_285396-6387

Virtual tour Venasum vám dokonca poskytne možnosť prejsť sa po našej ambulancii a aj na základe toho sa rozhodnúť práve pre nás a našu prevratnú metódu, nakoľko vám poskytne maximálny komfort a pohodlie počas zákroku. Ak preto hľadáte aj vy skutočne efektívne riešenie ochorenia vašu kŕčových žíl, neváhajte už ani sekundu navyše, ale vyberte si práve teraz ideálny spôsob liečby a práve takú efektívnu metódu, ktorá vám pomôže a raz a navždy a zbaví vás nepríjemných prejavov kŕčových žíl!

beauty-female-slim-legs-after-depilation-isolated-white_186202-3384

S našou ambulanciou vždy dostanete dostatok komfortu a rovnako tak aj pohodila ktoré si zaslúžite a ktoré vám pomôže prekonať vaše každodenné starosti v súvislosti s nepríjemnými opuchmi a bolesťami, ktoré vás skutočne trápia a ktorých sa vďaka nám raz a navždy zbavíte. Vyberte si preto jednoducho aj vy ideálny spôsob, ako zabezpečiť vaše zdravie ideálnym spôsobom a stavte na súkromnú ambulanciu, ktorá vám pomôže raz a navždy. Sme ambulancia, v ktorej sa môžete vždy spoľahnúť na najvyššiu starostlivosť a rovnako tak aj najvyšší komfort a samozrejme a najefektívnejšie výsledky, ktoré možno vidieť už po prvom zásahu. Stavte preto aj vy na to najlepšie a uvidíte, že sa budete z vašich výsledkov už onedlho radovať!

Rubriky
Spoločnosti

So zakladaním spoločnosti sa netrápte sami, ale oslovte odborníkov

Možno práve teraz rozmýšľate nad založením spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorou by ste radi rozbehli svoje podnikanie. Na začiatok vám bude stačiť 5000,- eur a 49 ďalších spoločníkov alebo si vystačíte sami. Všetci spoločníci však za záväzky s.r.o. ručia výškou svojho nesplateného vkladu, ktorý je potrebné zapísať do Obchodného registra.

portrait-man-working-laptop_23-2148898741

S.r.o. sú spoločnosti, ktoré majú na Slovensku najväčšie zastúpenie čo sa foriem podnikania týka, ich fungovanie je spojené s momentom, keď podpíšete zakladateľskú listinu. Pri ich zakladaní však treba dbať na splnenie všetkých požiadaviek a podmienok na založenie s.r.o.. Základom je spoločenská zmluva (zakladateľská listina) a tú spolu so všetkými potrebnými dokumentmi treba nahlásiť úradom, daňovému či živnostenskému a podobne. Dnes je to už možné vykonať aj online https://ezmluva.sk/zalozenie-spolocnosti-s-r-o elektronicky. Firma musí mať aj sídlo, ktoré však nemusí byť len na Slovensku, ale aj v okolitých štátoch. Pre založenie spoločnosti je potrebných aspoň 5000,- eur, v opačnom prípade ide o s.r.o. bez základného imania.

S.r.o. má svoje výhody:

-hodnota jej základného imania je nízka

-má jednoduchú organizačnú štruktúru a založenie je tiež pomernej jednoduché

-pri porušení záväzkov však spoločnosť zodpovedá iba do výšky svojho majetku

-vklad spoločníka je minimálne 750,-eur

-bez ohľadu na príjmy a zisky má rovnú 21% daň

 

S pomocou pri zakladaní firmy sa môžete obrátiť na spoločnosti, ktoré sa tomu venujú a urobia za vás všetky potrebné úkony. Do 48 hodín môžete mať kompletnú s.r.o. iba za 290,-eur a v tom je zahrnuté:

-vypracovanie dokumentácie a zakladateľskej listiny

-konzultácie na tému podnikateľského zámeru

-zápis ľubovoľného počtu živností

-podanie návrhov na zápis do OR a ŽR

-preberanie dokumentov od súdov a úradov

businesspeople-hands-working-together-paperwork-clipboard-table_67155-13399

Spoločnosť založí firmu online kdekoľvek na Slovensku, takže ak máte záujem o podnikanie, oslovte ich. Sú zárukou, že začnete fungovať hneď po podpise zmluvy a vyhnete sa byrokracii, ktorá zakladanie firiem sprevádza.

 

Rubriky
Spoločnosti

Sex privát

Aj vás už ubíjajú noci strávené osamote bez akéhokoľvek dotyku či maznania? Cítite na sebe nedostatok sexu aj fakt, že zanedbávate svoje prirodzené potreby? Ak ste odpovedali na predošlé otázky áno, mali by ste zmeniť svoj zanedbaný sexuálny život a venovať sa samému sebe. Mnohých môže odrádzať fakt, že doteraz nenašli svoju pravú lásku, ktorá by sa s vami rada túlila a trávila dlhé noci. I pre vás je tu však skvelá možnosť. Mali by ste vyskúšať sex privát, v ktorom sa dokonale uspokojíte a budete odchádzať spokojný a šťastný.

3203659

Sex priváty Privatportal sú rozmiestnené po celom Slovensku a fungujú prostredníctvom webovej stránky, na ktorej si vyberiete kraj a okres kde bývate, nájdete si v ňom dievčatá podľa vášho vkusu a s tou, čo si vyberiete sa dohodnete a následne spolu strávite intímne chvíle. Dievčiny sú všetky skúsené a vo svojom odbore sú profesionálky, takže sa nemusíte obávať, že nebudú vedieť ako na to. Nájde si tu naozaj aj ten najnáročnejší zákazník, nakoľko v priváte pracujú brunety, blondínky či čiernovlásky, štíhle slečny či plnšie dámy samozrejme že vo všetkých vekových kategóriách.

KIT7a2769__media2017_12_shutterstock_536124673

Ponúkané sú služby ako klasický sex, orálny a análny sex, veľmi populárna je aj švédska trojka, či drsnejšie praktiky v posteli. Pre romantikov, čo túžia viac-menej po láskaní a milovaní, je tu možnosť erotickej masáže alebo erotického kúpeľu spolu s dievčinou. Naozaj si tu príde na svoje každý zákazník, a bude sa rád vracať späť. Sexuálne priváty, kde dievčatá poskytujú kvalitné nezabudnuteľné služby už dávno nie sú tabu, tak sa nemusíte hanbiť prísť.

Aj napriek tomu, že ste momentálne nezadaný alebo stále hľadáte tú pravú, môžete zažiť skvelé chvíle v spoločnosti žien. Veď predsa, je to prirodzená potreba každého človeka a jeho povinnosťou je splniť si ju, a cítiť sa po nej skvele. Neváhajte a pozrite si naše dievčatá!