Rubriky
Nakupovanie

Dámske mikiny a kardigány

Už vás nebaví neustále sledovať počasie, ktoré je aj tak častokrát nepresné? Máte pocit, že je nevyspytateľné a máte problém s tým, čo si máte obliecť? Zároveň sa vám nechce so sebou všade vláčiť bundu, v ktorej vám bude aj tak neskutočne teplo. Avšak, keď si ju so sebou nezoberiete, tak to ľutujete a je vám zima? Veď kto sa má už v tom všetkom vedieť vysomáriť! Nevieme, čo si máme obliecť my sami a nie to ešte vedieť vhodne obliecť svoje dieťa, aby nám nebodaj neprechladlo. Máme pre vás riešenie, ktoré túto ťažkú dilemu vyrieši a nebudete mať zbytočné starosti, ktoré nás postihujú na dennej báze. Veď nemáme toho aj tak každý deň dosť? Na našej stránke nájdete riešenie spomínaných dilem.

mikina

Ak ste typ človeka, ktorý potrebuje mať na sebe prehodenú miniku, tak neváhajte nájsť tú pravú! Máte možnosť výberu z pomedzi mikín a kardigenu s kapucňou alebo bez nej. Ak vám zase mikina prekáža a obľubujete radšej niečo vzdušnejšie, tak pre vás bude skvelou voľbou kardigán, ktorý si môžete jednoducho stiahnuť opaskom, alebo nechať voľne nestiahnutý. Výbornú sú tiež kardigány, ktoré majú kapucňu a ochránia vás pred dažďom či do konca vetrom. Sú vyrábané z prvotriedneho materiálu, ktorý vás jednoznačne zahreje a naplní vaše požiadavky. Máte možnosť teda výberu z kardigánov, ktoré sú tenšieho materiálu, hrubšieho alebo s kapucňou či dokonca kombináciou viacerých spomínaných vlastností.

mikina s kapucou

Na stránke si môžete všimnúť, že máte možnosť si zvoliť preferovanú farbu a zároveň požadovanú veľkosť, aby ste sa cítili vo svojej mikine či kardigáne komfortne. Po zakúpení oceníte materiál, ktorý je úžasný na dotyk a zároveň príjemný na nosenie. Konkrétne rozmery si môžete všimnúť a riadiť sa nimi pre správne zvolenie veľkosti. V prípade, že ste si nie istý zakúpením produktu, neváhajte si prečítať hodnotenia, ktoré máme zobrazené na našej stránke od zákazníkov, ktorý boli rozhodne spokojní.

Rubriky
Nakupovanie

Ako sa nepotiť vo vlastnej šťave

Keďže sme uprostred leta, máme horúce počasie a s ním spojené i problémy ako prílišné sucho, horúci vzduch, prehriate autá a budovy. Ideálne na schladenie je okúpanie sa avšak nie po celý deň máme tieto možnosti najmä ak sme počas dňa v práci alebo pracujeme z domu a trávime čas v rozhorúčenej domácnosti. Ako si pomôcť? Ak skoro ráno vstávate, vzduch ešte nie je taký horúci a preto je ráno najlepším časom na vyvetranie a vpustenie trošku chladného vzduchu do miestnosti, vtedy je odporúčané spraviť prievan aby sme prevzdušnili jednotlivé miestnosti. No ako s poradiť počas dňa? Najväčšie horúco je od 11 tej do 15 tej hodiny a vtedy už nedokážeme vyvetrať ani inak schladiť miestnosti.

teplomer

Skvelým pomocníkom a riešením na takúto situáciu je zadováženie si klimatizácie. Tú si vieme nastaviť na koľko stupňov potrebujeme, ale i tu treba mať na zreteli že zdravým rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou teplotou je rozdiel stupňov. Inak je to pre telo nie príliš zdravé nakoľko vzniká vysoký teplotný rozdiel a naše teplo a termoregulačný systém má potom čo robiť aby sa s týmito vzniknutými rozdielmi vyrovnal. Ak bývate v okolí alebo priamo v našom hlavnom meste v Bratislave, klimatizácie Bratislava sú tu pre vás aby vám pomohli schladiť domácnosť.

klimatizácia

Stačí povedať svoje požiadavky, ktoré samozrejme závisia od rozlohy vášho bývania a vašich osobných preferencii, kde si určíte koľko klimatizačných jednotiek chcete v domácnosti. Keďže dopyt je veľký, trh zareagoval a k dispozícii sú rôzne materiály, farby i dizajn jednotlivých klimatizačných zariadení aby bol spokojný i najnáročnejší klient. Je preto len na vás akú možnosť si zvolíte, v závislosti od vašich preferencii a štýlu bývania, pretože dizajn a celková kompozícia miestností je tiež dôležitým elementom. Tak klimatizačná jednotka nebude pôsobiť v miestnosti rušivo a aj zabudnete že ju máte. Spomeniete si samozrejme len pri príjemnej chladnejšej teplote.

Rubriky
Nakupovanie

Stĺpik zábradlia

Silné schodisko spolu so stabilným a bezpečným zábradlím je nevyhnutnou súčasťou každej viacposchodovej nehnuteľnosti, čo už komerčnej alebo obytnej. Menenie jedného kusu za druhý v snahe vymeniť závadný kus za nový a tým riskovať, že vznikne chatrné a nepodporujúce zábradlie, ktoré sa po čase môže stať enormne nebezpečným. Práve kvôli tomuto dôvodu sú na trhu známe oporné stĺpiky, ktoré sa nachádzajú v zábradlí schodiska.

Točené schodisko

Oporný hliníkový stĺpik CRL-BP https://lmmont.sk/produkt/crl-bp/ je nosný stĺp v zábradlí schodiska. V prípade točitého schodiska je to práve centrálny stĺp, okolo ktorého sa schodisko vinie. No stĺpiky pre špirálové schodisko sú oveľa zriedkavejšie a nie je po nich na trhu až taký veľký dopyt ako po štandardných schodiskách. V štandardnom a nie špirálovom zábradlí sa vyskytuje viacero stĺpikov – v hornej, dolnej časti zábradlia a na každej podesty na schodíkoch. Dostať ich možno v rôznych rozmeroch.

Hliníkový stĺpik CRL-BP je vyšší a hrubší ako vretená alebo iné stĺpiky a slúži ako nosný systém pre celé zábradlie. Viacero týchto stĺpov zaisťuje, že zábradlie je rovné, stabilné a najmä bezpečné, nie krehké a vratké. Väčšie množstvo oporných stĺpikov by sa tiež malo nainštalovať tam, kde schodisko mení smer – či už ide o nové schodisko alebo úplné otočenie o 90 stupňov. Ak sa jedná o klasické zábradlie, či už na balkóne alebo letnej terase, tak sa oporné stĺpiky umiestňujú tak, aby sa zaistilo čo najväčšie bezpečie pre obyvateľov nehnuteľnosti.

Klasické schodisko

Oporné stĺpiky vyrobené z hliníka sa pre svoju farbu a minimalistický vzhľad hodia najmä ku skleneným panelom, a tým k zábradliam či schodištiam vyrobených zo skla. Sú vhodné do nehnuteľností a obydlí moderného charakteru a štýlu, kde priestoru dodajú svieži a zároveň jednoduchý nádych. Hliníkové výrobky, a najmä stĺpiky CRL-BP sú preto značkou kvality a symbolom budúcnosti.

Rubriky
Nakupovanie

Prepravte čokoľvek rýchlo a obratne!

Vlastníte obchod a potrebovali by ste jednoducho pripraviť produkty z jedného miesta na druhé bez toho, aby ste museli po celom okolí zháňať rôzne prípravky a krabice, ktoré by ste mohli využiť a ktoré vám zaberie veľmi veľa času iba pri zhromažďovaní? Vďaka nám už viac nemusíte hľadať po celej domácnosti, čo po domoch a bytoch vašich blízkych prepravky, ktoré si možno uložili, ale pravdepodobnosť vôbec nie je taká vysoká, a vy nemôžete mať istotu, že bude prepravovanie produktov pre vás také jednoduché, pretože vám jednoducho poskytneme prepravky akejkoľvek veľkosti, a v akýchkoľvek typoch, na akékoľvek produkty, či už na potraviny alebo rôzny iný materiál, aby ste mohli všetko jednoducho preniesť a bez akýchkoľvek problémov s istotou mať pocit, že bude všetko v bezpečí a že produkty sa tým pádom neznehodnotia a rovnako tak si budete môcť byť istí, že prepravovanie prebehne ľahko a hladko, ušetríte množstvo času, ktorý môžete využiť do rozvoja vášho ostatného podnikania.

debnička s jedlom

Plastové prepravky v našej spoločnosti objednáte kedykoľvek jednoducho, a práve preto neváhajte navštíviť aj vy našu internetovú stránku, kde zistite viac informácií o tom, aké rôzne typy prepraviek, kontajnerov alebo rôznych iných paliet, či produktov na prepravu materiálov, potravín alebo akýchkoľvek iných vecí, vám ponúkame.

modrá prepravka

Nikdy nebolo viac jednoduché vybrať si kvalitné prepravky za veľmi nízku cenu, ako je práve teraz a práve preto, vďaka nám už nemusíte viac hľadať rôzne prepravky, ktoré by ste mohli použiť na skladovanie tovarov do vášho obchodu, alebo pre akékoľvek iné účely, pretože vďaka našej firme si môžete kedykoľvek objednať všetko, čo potrebujete na jednom jedinom mieste s jednoduchým a rýchlym použitím, aby ste ušetrili množstvo času. Nečakajte preto veľmi dlho, ale využívate služby, ktoré vám pomôže a zjednodušiť váš život a zefektívniť vaše podnikanie na maximum, aby ste sa mohli venovať dôležitejším veciam pre rozvoj vašej firmy alebo akýmkoľvek iným veciam, ktoré vás v živote napĺňajú.

Rubriky
Nakupovanie

Elegantný doplnok vo forme moderného strieborného náramku

Ak si potrpíte na elegantný a originálny doplnok vo forme strieborného náramku určite Vás osloví ponuka strieborný náramok, ktorá vyniká pestrosťou a kvalitou ponúkaných strieborných šperkov. Kolekcia z ponuky je nápaditá a moderné tvary strieborných náramkov, aj vrátane moderných šnúrkových náramkov s kvalitným strieborným príveskom Vás určite oslovia.

kvalitný strieborný náramok

Striebro je drahý kov, vždy malo a aj v súčasnosti má svoju hodnotu či už ako platidlo alebo aj vo forme šperku. Je typické svojím kovovým odleskom, krása striebra je takmer nenapodobiteľná, má svoj charakteristický vzhľad a vo forme precízne spracovaného šperku vynikne jeho elegancia. Ponuka je zameraná pre všetky vekové kategórie, je určená na každodenné využitie a rovnako aj na výnimočné spoločenské alebo pracovné udalosti. Rýdzosť ponúkaných šperkov vyjadruje hodnota 925/1000, čo znamená, že v použitej surovine pre šperk je takmer 92,5% zastúpenie pravého striebra, zvyšok tvoria nerasty a kovy, ktoré sú prirodzenou súčasťou striebra. Luxus a eleganciu dodávajú strieborným náramkom aj vsadené drahé kamienky v rôznych farbách ako napríklad zirkón, opál, topás, ametyst, ktoré predurčujú ich využitie výhradne na spoločenské udalosti.

strieborná retiazka s drahými kameňmi

Módne trendy sa prejavujú aj v šperkárstve a ponúkaná kolekcia sa nesie v duchu poslednej módy, čoho príkladom sú chic a nadčasové šnúrkové retiazky v mnohých farbách doplnené kvalitnými striebornými doplnkami a príveskami. Sú obľúbené vo všetkých vekových kategóriách a stali sa súčasťou aj spoločenského oblečenia napriek tomu, že vyjadrujú nezávislosť a istý nadhľad.

Inou kategóriou ponúkaných retiazok sú elegantné pozlátené vzory, prípadne náramok zo strieborných srdiečok radených vedľa seba a spojených jemnou striebornou šnúrkou s efektným zakončením na predlžovaciu retiazku, ktorá umožňuje jej prispôsobenie na akékoľvek zápästie.

Rubriky
Nakupovanie

Nerezové zábradlie do všetkých interiérov.

Dnes už na mnohých miestach ako sú bytové domy, nákupné centrá alebo kancelárske priestory sme svedkami funkčných doplnkov z nerezovej ocele. Hlavne nerezové zábradlia lmmont.sk rôznych tvarov sú veľmi estetickými doplnkami moderných stavieb v súčasnosti. Pôsobia už na prvý pohľad veľmi príjemne a zapadajú do celkového moderného štýlu týchto stavieb. Matná alebo lesklá povrchová úprava tohto materiálu dokáže aj z bežného interiéru vyčarovať pocit určitého luxusu.

nerezové zabradlie

No nielen estetická stránka je vyhľadávanou vlastnosťou nerezového zábradlia. Keďže ide o nerezovú oceľ, je zrejmé, že ide o veľmi pevný materiál, ktorý spĺňa najprísnejšie nároky na bezpečnosť týchto konštrukcií. Takže ak sa aj viac ľudí súčasne o takéto zábradlie oprie, nepredstavuje to žiaden problém. Okrem pevnosti je dôležitou vlastnosťou nerezového zábradlia jeho jednoduchá údržba. Môžeme dokonca tvrdiť, že ide v podstate o bezúdržbový materiál, ktorý nemá medzi podobnými materiálmi konkurenciu. A to nielen v interiéroch, ale najmä pri jeho umiestnení do exteriérov, kde je namáhaný premenlivým počasím. Preto je dnes nerezová oceľ najobľúbenejším materiálom na konštrukciu rôznych zábradlí na terasách rodinných domov alebo v mestskej architektúre.

nerezové zabradlie

V minulosti bola nerezová oceľ považovaná za znak akéhosi luxusu, ktorý bol určený iba pre tých najsolventnejších klientov. No dnes už aj mnohí majitelia starších rodinných domov nemajú problém s umiestnením tohto materiálu vo svojej blízkosti. V súčasnosti sa už aj mnohé budovy po rekonštrukciách menia na moderné stavby, kde je nerezová oceľ vítaným materiálom, ktorý dodá budovám výrazný estetický a štýlový prvok. Preto sa dnes neobávajte siahnuť po tomto veľmi praktickom materiáli, ktorý sa vám odvďačí svojimi stálymi vlastnosťami. A kombinácia nerezovej ocele so sklom už osloví aj tých najnáročnejších.

Rubriky
Nakupovanie

Detoxikačné produkty Swiss Natural

Pokiaľ sa v ľudskom tele nahromadí príliš veľké množstvo toxínov a škodlivých látok, organizmus to začne prejavovať vo forme nejakých zdravotných problémov. Z toho dôvodu by mal človek občas podstupovať detoxikáciu, ktorá mu pomôže očistiť telo od všetkého nahromadeného a škodlivého „odpadu“, čo v sebe má. Niektorí ľudia robia takéto detoxikačné kúry pravidelne, napríklad na jar (jarný detox) alebo po Novom roku.

detoxikačné vitamíny

Všeobecne sa odporúča, že človek by si mal občas svoje telo takýmto spôsobom prečistiť, ale nemalo by sa to preháňať. Keď aj chcete vyskúšať očistu alebo detox vo forme odšťavených kúskov ovocia a zeleniny, určite by ste nemali takúto stravu držať dlhšie než pár dní. A to najmä z toho dôvodu, že si môžete rozhodiť metabolizmus a skôr uškodiť, než zlepšiť zdravotný stav. Taktiež sa odborníkmi na stravu odporúča, že takéto drastické očisty by ste mali počas roka praktizovať maximálne dvakrát a nie častejšie. Ak hľadáte šetrnejšiu cestu, ktorá by vám v detoxikácií tela mohla pomôcť, môžete vyskúšať rôzne detoxikačné vitamíny alebo tablety.

detoxikačné smoothies

Jednou z mnohých značiek, ktoré sa zaoberajú práve detoxikáciou tela a ponúkajú rozličné prírodné produkty, určené na očistu, je Swiss Natural. V ponuke ich produktov nájdete napríklad detoxikačné kúry, ktoré pomôžu s prečistením čriev a tráviaceho traktu, doplnky výživy obsahujúce vysoký podiel vlákniny, detoxikačné čaje, doplnky výživy na odstránenie parazitov z tela, probiotiká, vitamíny, tablety na detox pečene a rôzne ďalšie. Ich výber je naozaj dosť široký a každý si vie nájsť riešenie presne na ten problém, ktorý ho aktuálne trápi. Nech už vám starosti robí únava, nafukovanie, problémy s trávením alebo iné, pravidelným užívaním prírodných produktov od Swiss Natural, viete dostať všetky ťažkosti pod kontrolu. Keď máte teda zdravotný problém alebo sa necítite dobre a chceli by ste prečistiť svoje telo, určite vyskúšajte niektorí z výrobkov tejto značky.

Rubriky
Nakupovanie

Pleť si musíte hýčkať

Kvalitná pleťová kozmetika je pre mnoho žien otázka číslo jedna v starostlivosti o pokožku. Zabrať jej dávame aj množstvom dekoratívnej kozmetiky, ktorá má tendenciu upchávať póry, čo vedie k vzniku nepekných začervenaných fliačikov a navretých vyrážok. Práve preto je taký dôležitý výber správnej pleťovej kozmetiky. Dokáže pomôcť po estetickej stránke, ale aj po tej zdravotnej. Aj poškodená pokožka sa dá vylepšiť. Pri výbere kozmetických produktov by ste sa mali rozhodovať na základe dvoch hlavných kritérií.

denný krém

Vek.

Aj keď každý má v každom veku rôzny počet vrások pleť starne každý rokom viac a viac. Práve pre zrejúcu pleť je prispôsobená aj kozmetika. Obsahuje zložky ako kolagén a kyselina hyalurónová, ktoré telo vekom stráca. Preto je potrebné ich dopĺňať. Aplikáciou týchto zložiek bude pleť vypnutejšia, zdravšia a sviežejšia. A zdravá pleť vyzerá mladšie.

Typ pleti.

Najčastejšie si však volíme produkty podľa typu našej pleti. Problematická pleť s akném, suchá pokožka či mastná? Každý má problém s niečím iným a na každý problém by sme mali zvoliť vhodný prípravok. Pri dennom a nočnom kréme nie je ťažké vybrať vhodný druh. Otázka nastáva pri výbere ďalších produktov. Zatiaľ čo poslednú dobu sa rozšíril trend pleťových olejov, na pozore by sa mali mať dámy s mastnou a problematickou pleťou. Olej mierne upcháva póry a spôsobí viac škody ako úžitku. Preto je vhodný pre suchú či zmiešanú pleť. Zabúdať by ste nemali na peeling. S tým však opatrne práve pri suchej pokožke. Môže spôsobiť začervenanie a svrbenie. Pre takýto typ pokožky je vhodný peeling s olejovou zložkou, ktorý zároveň hydratuje.

pleťová kozmetika

Či už sa rozhodnete pre sérum, masku, peeling či iný produkt pleťovej kozmetiky, tieto výrobky by mali byť vždy kvalitné a spĺňať všetky kritéria. Zelenú majú aj prírodné výrobky, ktoré majú blahodarný účinok. Pri výbere kvalitnej pleťovej kozmetiky však musíte počítať s väčšou investíciou. Výsledok však uvidíte už po niekoľkých dňoch a nebudete ľutovať.

Rubriky
Nakupovanie

Zateplenie strechy tvrdeným polystyrénom.

Dnes je okrem obvodových múrov aj mnoho iných častí stavieb, ktoré si vyžadujú zateplenie tepelnoizolačnými materiálmi. Sú to ploché strechy nielen rodinných domov, ale aj moderných mestských stavieb, kde sú takéto ploché strechy značne zaťažované. Niekedy sú takéto strechy nielen pochôdzne, ale sú určené aj na parkovanie alebo výsadbu stromov. Takže tepelnoizolačné materiály, ktoré sú umiestnené pod takýmito extrémnymi záťažami, musia mať úplne iné záťažové parametre ako bežne tepelnoizolačné materiály.

rovná strecha

Takéto parametre spĺňa dnes hlavne extrudovaný polystyrén. Tento tvrdený polystyrén má podstatne iné vlastnosti a iné zloženie ako bežný polystyrén. Extrudovaný polystyrén (XPS) má veľmi vysokú pevnosť v tlaku. Jeden meter štvorcový tohto polystyrénu odolá bez problémov tlaku 30-70 ton, takže je vhodný aj na zateplenie striech nákupných centier, ktoré poskytujú parkovacie miesta pre automobily svojich zákazníkov. Zateplenie striech polystyrénom patrí k najčastejším typom použitia tvrdeného polystyrénu. Samozrejme, že takýto polystyrén hravo zvládne aj zaťaženie plochých striech rodinných domov. Niekedy sa tento polystyrén používa aj na zateplenie podláh, ak nechceme inými druhmi polystyrénu zbytočne zväčšovať štruktúru podlahy. Niekedy už aj XPS polystyrén hrúbky 1-2 cm úplne postačuje pod vykurovacie rohože umiestnené v podlahe.

rovná strecha

Extrudovaný polystyrén môže mať povrchovú úpravu drsnú alebo hladkú. Je to veľmi dôležitý faktor, ak plánujeme na takýto polystyrén naniesť omietku alebo lepidlo so sieťkou. Presne na takéto účely je určený drsný tvrdený polystyrén. Omietka alebo lepidlo držia na zdrsnenej ploche veľmi dobre a nedochádza k nežiadúcemu opadaniu a praskaniu nanesenej vrstvy. Extrudovaný polystyrén sa ponúka v mnohých hrúbkach, takže si vždy môžete zvoliť rozmery, ktoré vám najviac vyhovujú.

Rubriky
Nakupovanie

Presvetlite si priestor

Plánujete oživiť svoj priestor v dome či byte? Oživte a presvetlite priestor presklennými dverami. Sklenné dvere Lmmont dodajú Vášmu bývaniu ten správny šmrnc a množstvo svetla. Dvere umožňujú svetlu voľne sa šíriť a tým opticky miestnosť aj zväčšia a tá bude pôsobiť priestrannejšie. Okrem toho dodajú Vášmu bývaniu moderný vzhľad a dizajn a v neposlednom rade sú tieto dvere in. Na výplň dverí sa používa tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré je vysoko odolné, no aj v prípade rozbitia sa roztrúsi na malinké čiastočky a v tomto prípade je minimálna šanca na poranenie. Zväčša ide o 8 mm hrúbku tohto skla. Je taktiež možné použiť aj kaleno-lepené sklo ktoré dodávame v pieskovom ale aj v čírom prevedení. Taktiež sa takéto dvere hodia výborne aj do kancelárií a obdobných priestorov. Aj v tomto prípade prepustia dostatok svetla a vy si tak vychutnáte dostatočne presvetlené miestnosti a zároveň dodajú priestoru určitú eleganciu a štýl.

skoo svetlo

Vyrábame: – dvere posuvné

– dvere otváracie

– dvere do obložkovej zárubne

Dvere sklenené posuvné sa v dnešnej dobe tešia veľkej obľube, poskytujú svojim posuvným mechanizmom dostatok priestoru, čím ho v konečnom dôsledku usporia, keďže pre ich otváranie nepotrebujete priestor pred ani za dverami.

Sklenené otváracie dvere a teda dvere zavesené na pántoch ponúkajú rôzne spôsoby zavesenia, či už potrebujete dvere zavesiť pánty na stenu a sklo, pánty na sklo a sklo alebo pánty do zárubne a sklo. V prípade voľby týchto dverí na pántoch ponúkame široký výber pántov v rôznych prevedeniach či už vizuálnych tak aj vo farebných.

dvere zarubňa

Dvere do obložkovej zárubne Vám dodajú funkčnosť a originálny vzhľad.

Všetky presklenné dvere pôsobia originálne, štýlovo a je možné ich okrem použitia pri prechádzaní z miestnosti do miestnosti – teda využitie v interiéri, jednoducho využívať rovnako aj v exteriéri.