Magický zážitok z tantry

Chcete zažiť tantrickú masáž, na ktorú nezabudnete? V spoločnosti krásnych mladých dám, ktoré sa o Vás postarajú tak dobre, ako to ešte nikto nikdy neurobil? A chcete za celú tu nimi dopriatu rozkoš zaplatiť exkluzívne málo? Potom je tento článok práve pre Vás! V Tantra Diamond Bratislava nájdete to, čo inde nie! Luxusný tantrický salón Vám ponúka množstvo originálnych spôsobov, ako uvoľniť stuhnuté telo, ubolenú dušu a prepracovanú myseľ. Tantrický salón s celkom jedenástimi ponukami rôznorodých masáží pre plachých, neskúsených i pre tých odvážnejších a aktívnejších, nájdete na Ventúrskej ulici (Ventúrska Street) v Bratislave.

Tantrická masáž

Na každej z masáží sa o Vás postará Vami vybraná krásna mladá dáma, ktorá Vám dožičí nadpozemskú rozkoš! Stačí si len vybrať! Preferujete nižšie alebo vyššie slečny? S väčším alebo menším poprsím? Dlhovlásky či krátkovlásky? Brunetky, blondínky či iné? Výber je len na Vás! Každá z Tantra Ladies je niečím zaujímavá a výnimočná. Pozor! Tantrický salón Bratislava Diamond nie je salón erotický a neposkytuje žiadne erotické služby! Navodenie vzrušenia a vyvrcholenie prebieha pomocou tlmeného osvetlenia, omámnych vôní, pomalej melódie a zmyselných pohybov masérkiných rúk či tela.

Tantrická masáž

K žiadnemu pohlavnému styku medzi zákazníkom a masérkou neprichádza! Tantrickú masáž nemožno vykonávať na ľuďoch s kožnými a vírusovými ochoreniami, na ľuďoch, ktorí majú v sebe značne množstvo omámnych či psychotropných látok. Na masáž je potrebné objednať sa najneskôr hodinu vopred, aby personál stihol stihol zabezpečiť príslušné hygienické podmienky ako čistý uterák, fén, parfum a podobne. Zaujala Vás ponuka masáže, ktorá vo Vás rozpúta nadpozemskú eufóriu? Chcete si vybrať jeden z nadštandardne odvedených typov masáží, na ktorú nezabudnete? Klikajte na Tantrická masáž Bratislava!