Ako sa naučiť jazyk


Existuje množstvo spôsobov ako sa naučiť jazyk. My Vám ukážeme spôsob ktorý Vás bude baviť a navyše sa aj naučíte jazyk rýchlo a jednoducho hravým spôsobom.  Vyskúšajte tieto aplikácie úplne zdarma. Stačí keď pôjdete do obchodu Play vo vašom zariadení. Zadáte si tam napríklad angličtina   ( alebo si môžete zadať akýkoľvek jazyk ktorý sa chcete naučiť ). Pri angličtine ale ostaneme. 

otázky
 
Prvou dobrou aplikáciou na učenie sa anglického jazyka je Naučte sa jazyk Angličtina.(Prípadne akýkoľvek jazyk ktorý si zvolíte) Hneď na úvod si môžete zvoliť kurz teda od začiatočníka až po úplného profesionála. V tejto aplikácii sa dokážete naučiť od 500 až po 10000 slov v Anglickom jazyku. V tejto aplikácii sa dokáže naučiť jazyk úplne jednoduchým hravým spôsobom. Môžete priradiť slovíčka ku obrázkom, dopĺňať správne slová, alebo označovať správne slovíčka podľa prekladu a množstvo iného. V tejto aplikácii si dokáže nastaviť rôzne úrovne , a dokonca učenie aj počas spánku.

Ďalšou výbornou aplikáciou je Naučte sa Anglicky 6000 slov . V tejto aplikácii sa naučíte všetko od základu. Nakupovanie , lekárstvo , ľudské telo, jednoducho všetko čo sa chcete naučiť a taktiež veľmi jednoduchým hravým spôsobom ktorý Vás bude baviť. Obi dve aplikácie sú vhodné pre mladších ale aj starších ľudí.

 Ak by ste chceli angličtinu alebo akýkoľvek iný jazyk do ucha môžete si ho jednoducho a zdarma stiahnuť priamo z Google. Ako na to ? Do Google napíšte learning 50 languages a kliknite na stránku. Tam si môžete vybrať z 50-tych svetových jazykov ktoré sa chcete naučiť. Stiahnete si jazyk zdarma , a počúvajte. Všetky jazyky sa naučíte pekne od začiatku teda od abecedy až po ťažké slovíčka či gramatiku. 

lekce
 
Toto sú jednoduché typy ako sa naučiť akýkoľvek jazyk úplne zdarma , bez zbytočných investícií za kurzy. Samozrejme že nemôžem zaručiť že sa jazyk naučíte za mesiaci či dva. Všetko záleží od individuálneho prístupu , a ako si nastavíte učenie jazyka. Môj osobný typ ako sa naučiť jazyk je že sa ho budete učiť každý deň v pol hodinovom až hodinovom intervaly kde sa môžete naučiť až 100 nových slovíčok.
 

Nezařazené