Ak si vás niekto zablokuje

· Facebook sa stáva neustálym zdrojom komunikácie po celom svete. Preto aj tento gigant v podobe sociálnej siete neustále vymýšľa ako zlepšiť ľuďom život keď trávite čas práve na tejto sieti. V tejto novinke zistite či si Vás niekto zablokoval ako si vy môžete odblokovať zablokovaných priateľov na Facebooku.

struktura


Používatelia si po väčšine blokuje svojich priateľov preto lebo nechcú vidieť ich príspevky, či chodia otravné správy alebo ich jednoducho nechcete na svojom požívateľskom učte. Ak si vás však niekto zablokuje, jednoducho nič o ňom neviete. Nechodia žiadne správy či nové príspevky, nedostávate žiadne upozornenia jednoducho nič sa Vám o ňom nezobrazí, teda ako by ani neexistoval.

vazba

· Ak chcete vedieť či sa Vás niekto zablokoval môžete to urobiť tak že si otvoríte poslednú konverzáciu ktorú ste si písali, a takto zistíte či sa vás váš známi zablokoval. Samozrejme že ak si Vás niekto blokne, vy sám seba odblokovať nemôžete. Jednoducho to musí urobiť používateľ ktorý si Vás zablokoval a potom ho môžete znova požiadať o priateľstvo a začať s ním konverzáciu či komentovať,lajkovať jeho statusy.


Ak si vy niekoho bloknete, odblokovať ho môžete jednoducho v nastaveniach a to tak že pôjdete do nastavenia účtu, a keď budete rokovať smerom dole, uvidíte blokovanie. Tam môžete mať na výber pridať do zoznamu zablokovaných kde môžete zablokovať užívateľa alebo odblokovať užívateľa a následne môžete sním obnoviť kontakt.

skupina

Viem že nejde o žiadnu revolučnú novinku na tento sociálnej sieti, ale blokovanie je súčasť Facebooku a vy môžete jednoducho zistiť kto si Vás zablokoval a koho ste si vy zablokovali a môžete znova odblokovať, teda pokiaľ sami chcete. Ale aj tak si myslím že je to dobré vedieť pretože niekedy sa môže stať že si vás váš známi zablokuje omylom a môžete ho na to upozorniť.

Nezařazené