Verte si aj bez chlapa, alebo život single žien

Rýchla doba, v ktorej žijeme si vyžiadala mnoho obetí. Okrem stresu a chorôb z nich je to aj množiaci sa trend single života. Mladí ľudia vo veku od 20 do 40 rokov sa venujú hlavne budovaniu kariéry. Pre ženy je vo svete mužov ešte ťažšie preraziť a preto trávia v práci veľmi často viacej času ako ich mužskí kolegovia. Vo voľnom čase sa chcú venovať sami sebe, svojim priateľkám a čas na mužov im nezostáva. Časom zistia, že im to takto veľmi vyhovuje. Hlavne, keď vidia svoje zadané priateľky, ktoré sa trápia vzťahovými problémami, poprípade rodia deti a strácajú vlastnú identitu. Silné ženy si veria aj bez chlapa.

svoboda

Výhod byť single je viacej. Nič vás neviaže, máte množstvo času, môžete robiť čo chcete a kedy chcete. Môžete spoznávať nových ľudí, cestovať. Byť sám už neznamená, že sa ľudia na vás pozerajú cez prsty. Vo veľkých mestách je úplne normálny život samotára. V prípade slabých chvíľok pocitu samoty tu máme sociálne siete a ich milión možností k zoznámeniu a komunikácii.

Milé single dámy, možno sa vaše zadané priateľky nepriznajú, ale závidia vám. Pri návšteve vidia váš upravený účes, najnovší trendy outfit a oddýchnutú tvár. Naopak oni sa musia starať o muža, ktorý príde domov a čaká teplé jedlo, vypraté košele a milé slovo. A to nehovoríme o tých, ktoré majú deti. Tie sú od okolitého sveta úplne izolované a závidia vám bohatý spoločenský život.

štěstí

Single ženy sú zdravšieako ich zadané priateľky. Udržujú si štíhlu líniu, majú čas na cvičenie a sledovanie najnovších fitnes trendov. Single ženy majú väčší rozhľad, sú sčítanejšie, môžu rozvíjať svoje schopnosti a zisťovať v čom naozaj vynikajú.
Ženy bez stáleho partnera majú možnosť spoznávať množstvo mužov. Môžu tak testovať, sledovať, robiť si súkromný prieskum. V prípade, že sa rozhodnú skončiť so single životom, viac si veria, vedia čo presne od muža chcú a tým pádom je tu väčšia pravdepodobnosť, že nájdu toho pravého partnera. Nájdu ho v ten správny čas pre nich a tým, že sa do vzťahu neponáhľali, majú už vybudovanú kariéru, skúsenosti a hlavne zážitky, na ktoré môžu spomínať celý život.

Šťastie neznanemá mať partnera. Šťastie je vnútorný pocit a pre každého je šťastím niečo iné. Nikde nie je napísané, že musíte mať partnera, vydať sa a rodiť deti. Robte to čo cítite a čo vás robí spokojnými.

Nezařazené