Dôležitou súčasťou zdravého spánku je kvalitná posteľ

Zaspávať večer na kvalitnej posteli, v mäkučkých perinách a vedľa milovanej osoby je asi najideálnejší spôsob oddychu. Výbavou takmer každej spálne je manželská posteľ, v ktorej zaspávajú partneri vedľa seba každý večer, aby sa ráno zobudili čerství a plní nových síl na zvládnutie náročných úloh nového dňa.

STYLER_TBX1090_BOXSPRING_1

Obchody sú preplnené ponukami postelí rôzneho typu, tvaru, veľkosti či prevedenia z hľadiska materiálov. Medzi nimi sú aj manželské postele mnohých typov a štýlov, vyhotovení a farebnosti. ALBERO toto všetko ponúka v svojom obchodnom dome, ktorý je plný nábytku a doplnkami do bytu. Predávajú manželské postele s úložným priestorom tovar od známych slovenských výrobcov a tiež renomovaných výrobcov zo zahraničia. Na kvalitu a originalitu tovaru od ALBERO sa môžu zákazníci spoľahnúť, ich spokojnosť kladú na najvyšší stupienok hodnotenia svojej práce. Všetko úsilie vynakladajú na dovoz a predaj kvality za primeranú cenu.

V predajni sú pre každého záujemcu k dispozícii odborní poradcovia, ktorí s vami preriešia každý problém a poradia s výberom. Pri rozhodovaní sa o kúpe manželskej postele vám predstavia niekoľko druhov tejto súčasti nábytku a zhodnotia ich, aby ste mali čo najširšie informácie o každej posteli. V ich ponuke sú postele vyrobené z látky, kože, imitácie kože alebo z dreva. Najúspornejšie čo sa priestoru týka sú postele s úložným priestorom, pretože umožňujú uskladnenie paplónov a vankúšov či ostatnej súčasti vybavenia spálne a pritom si nevyžadujú žiadne ďalšie úložné priestory ako sú skrine a podobne.

sheep-1125845_640

Kostry týchto postelí sa podľa typu vyrábajú z hliníka alebo drevotriesky, môžu byť polohovateľné alebo pevné, s klasickým dreveným alebo lamelovým roštom. Polohovateľné pritom môžu byť pri hlave, ale aj pri nohách, záleží od požiadavky zákazníka. Takisto čelo postele môže byť rôznej výšky a materiálu, väčšinou rovnakého ako celá konštrukcia postele.

Postele sú dostatočne vysoké, aby zabezpečili pohodlný spánok, vyrobené sú z kvalitných a na dotyk príjemných materiálov, v širokej škále farebnosti, takže je z čoho vyberať. Pomoc a poradenstvo je v tomto obchodnom dome samozrejmosťou, takže sa máte na koho obrátiť v prípade, že sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktorú posteľ si vybrať.