Protipožiarne dvere – cena vs kvalita

Porotipožiarne systémy sú vo vodách strednej triedy našej spoločnosti skutočne zriedkavé. Zatiaľčo vo vyšších vrstvách je prirodzené chrániť svoj cennosti a pamätihodnosti v čo nazabezepčenejších trezoroch, v strednej vrstve voči rôznym ochranným systémom prichádzajú dva základné protiargumenty, ktoré sa zlučujú v jednom základnom pomere.
Cena a kvalita (dôveryhodnosť).
Zákazník, ktorý nemá finančné prostriedky na to aby, žoviálne povedané, „vyhadzoval peniaze“ si každú kúpu zváži niekoľkokrát. Neodstatok informácií vedie potom k pocitu, že ochranné systémy ako napr. aj protipožiarne dvere, okná, steny, či fasády nie sú natoľko dôveryhodné, aby kúpu uskutočnil.
Tu nutno argumentovať testami, či certifikáciami, ktorými protipožiarne systémy disponujú. Všetky tieto systémy boli certifikované v prestížnych inštitúciách v poľskom hlavnom meste Varšave, či rakúskom Rosenheime.

protipoziarne dvere

Protipožiarne dvere, či iné systémy teda dokázateľne a spoľahlivo zvyšujú miery bezpečnosti vašich príbytkov, či trezorov v prípade požiaru. Sú výraznou zárukou zabezpečenia Vašich cenností, ale zaiste aj Vás samých. Nenechajte sa zmiacť prítomnosťou skla v dizajne týchto okien, či dverí. Sklo nepodlieha teplu ani plazmatickému plameňu, takže je zaručene bezpečné.
Prvý pojem z nášho pomeru cena a kvalita je teda úspešne odargumentovaný. Protipožiarne systémy kvalitné sú. Môžete sa na ne spoľahnúť, môžete im dôverovať.
Pojem druhý. Cena. Skutočne sa oplatia?

porotipožiarne dvere 2

Samozrejme všetko to záleží od dvoch faktorov. Od miery bezpečia, ktoré očakávate a od miery finančných prostriedkov, ktoré ste ochotní insvestovať.
Dobrým argumentom pre investíciu do protipožiarnych systémov je naozaj pocit, ba až hodnota bezpečia. Myslím, že u mnohých zákazníkov je bezpečie pre svoje „artefakty“ a najmä pre členov ich rodiny prvoradá. Takže protipožiarne systémy určite stoja za zváženie a sú viac než len výhodnou a férovou investíciou do vášho domu.