Elegantné zábradlie o ktoré sa dokážete spoľahlivo oprieť

Do prvotnej postupnosti krokov pri plánovaní stavby objektu je potrebné zahrnúť aj úvahu o schodisku a vhodnom zábradlí.

Správne naprojektované a legislatívnym požiadavkám vyhovujúce schodisko spolu aj so zábradlím je základom úspechu pri kolaudácii budovy.

stairs-2203730_640

Schody a zábradlie musia spĺňať prísne požiadavky kladené na bezpečnosť, ak majú byť oporou a pomocníkom pri spájaní viacerých celkov budovy. Samozrejme, aj rozpočet je limitujúci, ale stále platí známe pravidlo – kvalita má dlhú životnosť, jednoduché a praktické využitie, maximálnu pevnosť a odolnosť. Aj preto sú dodnes zachované staré schody aj s unikátnym historickým zábradlí ako spomienka na kvalitu z minulých storočí.

Moderné zabradlie nerezove https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ je kvalitným produktom a ponukou, ktorá má veľa predností a výhod. Tou základnou je kvalita použitého nerezu, ktorý je známy svojou dlhou životnosťou, odolnosťou a estetickým dizajnom. Tieto vlastnosti nájdete v ponuke v rôznych prevedeniach – ako samostatné nosné nerezové stĺpy, ktoré sú vkusne a bezpečne usporiadané alebo veľmi elegantná ponuka nerezového zábradlia so skleneným výplňami. Aktuálne sú veľkým hitom, sú vhodné do interiéru, ideálne ho presvetlia a pôsobia tak elegantne, že sa stávajú samostatným doplnkom interiéru.

stairs-453801_640

Špeciálne bezpečnostné sklo a nerez sa ideálne dopĺňajú, každý má svoju jedinečnú krásu, funkciu a spojenie obidvoch prvkov vytvára v priestore luxus, svetlo, ľahkosť.

Nerezový materiál v podobe ponúkaného nerezového zábradlia vynikne aj pri drevených doplnkoch ako sú napríklad madlá alebo úchytky.

Ponúkaných možností a realizácii nerezového zábradlia je veľké množstvo, záleží len od Vášho vkusu a estetického cítenia Vašej predstavy o účele využitia. Či už použijete zábradlie na vstupné, interiérové alebo exteriérové schodisko alebo si vyberiete ponuku v kombinácii so sklom na balkónové zábradlie, alebo na schody do zimnej záhrady, alebo aj ako interiérový doplnok pre vstupnú halu.

Ľahký a svieži dizajn spolu s kvalitou je správna voľba.