Nezanedbávajte pohyb, vaše libido vám bude vďačné

Nie sú to len nejaké bezduché rady a nie je to ani chvíľkový trend. Reč bude o tom, že zdravý životný štýl na čele s pravidelným pohybom so sebou prináša citeľne pozitívne účinky. Fyzickou aktivitou alebo športom sa zlepšuje prekrvenie tela a organizmu, zároveň týmto spôsobom ničíme škodlivé hormóny, ktoré v nás tvorí pravidelný stres.

muž beží po pláži

Je to teda niečo viac, než pre niekoho napríklad len snaha získať atraktívnejšiu postavu. Uvoľňuje sa tým napätie a ide o veľmi dobrú prevenciu pred civilizačnými chorobami, takisto pred poruchou erekcie u mužov. Áno, športom napomáhame k nášmu sexuálnemu životu z viacerých dôvodov.

Je napríklad známe, že príčinou zníženého libida a takisto slabej erekcie u mužov býva pravidelný stres. V neposlednom rade aj sedavý spôsob života. Práve tým, že rozhýbeme naše telo, ničia sa škodlivé stresové hormóny a udržia sa zdravá hladina potrebného mužského hormónu, akým je testosterón. Ďalším a možno ešte podstatnejším dôvodom je už spomenuté kvalitnejšie prekrvenie organizmu. Silná erekcia totiž vzniká intenzívnejším prekrvením údu na základe erotickej stimulácie. A v prípade, v ktorom majú muži dlhodobejšie problémy s erektilnou dysfunkciou, môže byť príčina práve organického charakteru a súvisieť s nesprávnym fungovaním krvnej sústavy.

Aj preto je vhodné dodržiavať zdravý životný štýl a vyhnúť sa faktorom, ktoré spôsobujú civilizačné ochorenia a problémy s cievami. Škodlivý je v tomto prípade vysoký krvný tlak, cukrovka, vysoký cholesterol a tiež nadváha.

muž sedí na lavičk

Ak sa však zameriame priamo na zdravú erekciu a na to, ako ju dosiahnuť, rýchlejším riešením je cialis a tablety určené na podporu erekcie. Z dlhodobého hľadiska sa ale oplatí vsadiť tiež na vyvážený a zdravší životný štýl, ktorý má schopnosť odstrániť tieto nedostatky z vášho života úplne. No samozrejme pýta si to určitú dávku trpezlivosti, snahy a dobre zorganizovaného času.