Jarná dámska obuv v roku 2024

V dámskom šatníku dnes nesmú chýbať takmer žiadne druhy topánok. Niektoré ženy nosia opätky a iné zase radšej botasky. Pre každú z nás je pohodlný iný druh obuvi. Topánky na vysokom opätku sú vhodné skôr ku elegantnejším štýlom, no botasky sú vhodné ku každému druhu odevu. Botasky sú pre mnoho z nás pohodlnejšie a preto ich radšej nosíme. Na jar 2024 si môžeme aktualizovať kolekciu našich topánok v šatníku, podľa niektorých z najhorúcejších trendov. Prvým druhom v poradí sú espadrilky, ktoré sú vhodné tak ako na jar, tak aj na leto. Sú pohodlné, dajú sa využiť všestranne a zároveň sú aj štýlové.

Espadrilky v jemnej farbe

Na sezónu hľadajte tieto topánky v jasných a výrazných farbách, ako sú napríklad koralová, tyrkysová a citrónovožltá. Najlepšie vyzerajú, keď si ich obujete ku šortkám, letným šatám alebo ku sukni s blúzkou. Ďalším druhom sú sandále, ktoré sú snáď základom každého ženského šatníka. Taktiež ich môžete nosiť aj na jar aj v lete. Táto sezóna prináša sandále v jasných a odvážnych farbách, ako sú napríklad červená, modrá a zelená. Ideálne je obuť si ich ku šortkám, letným šatám a sukniam. Ak túžite po väčšom pohodlí, zaobstarajte si sandále s hrubými ramienkami. Budete sa cítiť omnoho pohodlnejšie a budete mať lepšiu podporu, čím vám budú lepšie držať na nohách. 

Sandále s kvietkami

Viete si zohnať aj blokové podpätky, ktoré sú pohodlnou a štýlovú alternatívou k lodičkám s ihličkami. Dodajú vám dostatočnú výšku, no sú zároveň stále dostatočne pohodlné, aby ste ich mohli mať na nohách obuté celý deň. Aj tieto topánky hľadajte v jasných a odvážnych farbách, ako sú napríklad žltá, oranžová a zelená. Môžete si ich obuť ku každému odevu, či sa týka šiat alebo nohavíc. Naozaj s každým odevom vyzerajú skvelo. Určite sa nájdu aj iné druhy topánok, ktoré sú vhodné na jarnú sezónu 2024. Treba si len vybrať tie, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a moderne.