Raj ako dovolenka

Dnes by sme sa mali ladiť do biele – modro – červenej je hokej ako som spomínala predchádzajúcom článku. Len či stihnem sledovať hokej lebo príde priateľ. Ja si dám niečo modro bielo červené treba byť in alebo len doplnky si treba dať to stačí. Aj v NAKUPNKYCH MANIACKACH  je téma Hokejový fanúšik. Ani som to nemala včera ako dopozerať keď lebo som mala veľa práce. Doučovanie poobede. Od rána som vybavovala prišla som bolo takmer o 15 hod. ledva som sa naobedovala sami stres keď som skončila po 18 h hod. zaspala som od únavy ako drevo totálne KAO. Ja milujem piatok ale hlavne cez dovolenky. Mám aj mašle bielu tiež modrú a červenú. Ja varím akurát obed zemiakové pýre robím a vegán BOLONEZENE omáčku. Aj okuliare patria do módy doplnky ja som zaťažená na doplnky aj okuliare či dioptrie alebo slnečné. Aj včera som si kúpila slnečné okuliare chcem byť in.

spoznávaj krajiny

Aj jedlo je ako móda ktorá sa opakuje po rokoch vracia. Ja sa pôjdem napapať. Keby že mám auto aj to by som si kúpia módne. Páčia sa mi určité autá typy ale hlavne tie CABRILOLET mať tak to auto a vyraziť na super dovolenku čo vy na to. Môj priateľ pracuje pre ANWEY je v tom úspešný ale má viac prác je to WORKOHOLIK aj dnes pracuje v Brne. Ja obdivujem že tak vládze je síce mladí má len 44 r ale aj tak má 4 práce – FYTOTECHNIKA , ZAOBERA SA PORADENSTVOM V OBLASTI ZDRAVEJ VYZIVY a pod. Ja sa pustím do oblasti zdravej výživy ako poradkyňa chcem to robiť. Viete prečo podnikanie je super lebo ste sám sebe pánom. Môžete si určovať svoj čas aj svoje úskalie výhoda jedna je v tom že nikto vás nebuzeruje časová nezávislosť. Kto to vie je biznis man. Ja sa chcem zoberať aj písaním chcela by som byť raz spisovateľka žiť na voľnej nohe ja podstate žijem tak len to málo zatiaľ vynáša finančne ale snáď sa podarí lepšie to nakopnúť.

dovolenka v záhrade

Potreboval by človek spriaznenú dušu ale takých je málo v dnešnom svete každý sám za seba a to je smutné. Ale radšej sa zamyslime na nejakou skvelou dovolenkou napr. ísť do CHORVATSKO ísť tak na dva týždne mne by bolo asi týždeň málo. Potrebovala by som vypnúť od všetkých povinnosti už mi to lezie na nervy v kuse len robiť. Aj na SK sa dá tráviť dovolenkové chvíle je tu krásna príroda ktorá sa dá využiť či ísť na hríby keď je sezóna či na bylinky a kopec iných vecí. Je to pravda kýchlo sa mi. Dnes mám tiež toho neúrekom neviem či ešte stíham písať ďalší článok tento mesiac je strašne plný všeličoho ledva niečo stíham otras. Ledva čakám že budú prázdniny naozaj. Nemám rada takýto STEROTYP dokola to isté. O čom je potom život o ničom ja potrebujem rozbeh ale mať aj voľno.