Launch Box- vytvorte si z PC prehľadnú multiplatformovú hernú konzolu

Každý počítač potrebuje k jeho praktickej manipulácii softvér. Práve softvér je výrazným doplnkom, ktorý sa môže zapríčiniť o to, akým štýlom a k čomu svoj počítač budeme môcť využiť. Kvalitný a zaujímavý softvér tak dokáže zázraky. Nudnú či nepraktickú operáciu s PC dokáže zmeniť na prehľadnú zábavu.
Zoberme si už takú, pre dnešnú dobu základnú vec, programy v podobe internetových prehliadačov .

příroda

Už zrejme každý pozná pojmy ako Chrome, Opera, Mozzila, Safari,… ale internet nám ponúka ešte oveľa viacej zaujímavých programov, ktoré určite stoja za vašu pozornosť. V tomto článku sa chcem venovať konkrétne jednému sofvéru, aký ma však očaril a verím, že poteší aj vás. Navyše je úplne zdarma a stiahnuť si ho môžete cez stránku výrobcu s tým, že link vám pošle na vašu mailovú adresu. Celý proces spolu s inštaláciou je otázkou doslova len pár minút. Konkrétne by som vám rád odporučil softvér s názvom Launch Box, ktorý už možno poznáte a ak nie, tak si ho isto obľúbite tak, ako ja nedávno.

Pokiaľ máte v počítači nainštalované viaceré hry spúštajúce sa cez akúkoľvek platformu, Launch Box vám ich dokáže dokonale zorganizovať do prehľadnej podoby spolu s titulným obrázkom, poprípade videami totožnými s danou hrou. Je to skrátka program, ktorý musí mať každý, kto si aspoň sem-tam rád zahrá rôzne hry, no v ich umiestnení stráca prehľad.

nintendp

Stačí, ak spusíte Launchbox a všetky hry máte dostupné na jednom mieste, navyše na praktickej a štýlovo pôsobiacej hernej ploche. Tento softvér je však priam ideálny a nebojím sa povedať najlepšou dostupnou pomôckou aj pre tých, ktorí hrajú staršie hry cez rôzne emulátory. Tieto tituly spúšťajúce sa cez emulátory, rovnako tak aj nové hry pre Windows alebo Stream knižnicu si môžete pridať na túto hernú plochu a cez ňu ich zakaždým aj priamo spustiť.

videohry

V prípade záujmu navštívte stránku výrobcu a následne Youtube, kde nájdete veľa prehľadných tutorialov ako s organizovaním hier postupovať a vsadím sa, že objavíte i viaceré zaujímavé vychytávky, ako spraviť z hrania hier vo vašom PC zábavnejší zážitok.

Nezařazené