Superlatívy masáží

Nuru masáže magictantra.sk patria pod masáže tantrické a teda majú veľmi veľa spoločných vlastností a aj samotný priebeh je viacmennej rovnaký. Samotné tantrické masáže pochádzajú z Indie pričom vychádzajú z učenia budhizmu avšak nuru masáže sa že vznikli v Japonsku ale najčastejšie s najväčšou obľubou zo praktizované v Ázii.

žena

Tieto masáže dostali svoje pomenovanie po špeciálnom géle ktorý sa vyrába z morských rias nemá žiadnu charakteristickú vôňu farbu a je vyrobený čisto na prírodnej báze špeciálne na tento účel masáží. Jediným rozdielom medzi nuru masážami a tantrickými masážami je to že pri tantrických masážach sa používajú na masáž oleje pričom pri nuru masážach sa využíva tento špeciálne pripravený gél z morských rias. Účastníkom masáže si masérka nanesie gél na svoje telo a prostredníctvom dotykov a pohybov ho nanáša na telo zákazníka. Je to masáže ako aj množstvo indických náboženstiev berie ohľad na astrológiu a horoskopy. 3 znamením v poradí horoskopov je znamenie blíženci a môžu sa ním pýšiť ľudia narodení v období od 21 mája po 21 júna. latinský názov pre toto znamenie je gemini.

pár

Už z tohto pomenovania znamenia blíženci vyplýva že daný človek má v sebe akoby 2 rôzne osobnosti a nikdy si nebudete na 100 percent istý ktorý z nich práve čelíte. Teraz tu nehovoríme o psychickom ochorení akým je napríklad schizofrénia ale o obrazné pomenovanie toho že títo ľudia v sebe skrývajú 2 protichodné osoby s opačnými vlastnosťami a prejavom. Znamenie blíženci sa radí medzi mužské znamenia blíženci sú charakteristicky dominantnými sklonmi s vodcovskými čo znamená že títo ľudia sú vhodní na vedúce pozície ako napríklad manažéri. Ich prevládajúca planéta ktorá na nich dozerá a podľa ktorej sa menia ich nálady myšlienky a stavy je Merkúr. Nuru masáže disponuje samými výhodami benefitmi a môžeme o nich hovoriť v samých superlatívoch.