O povahe ženy veľa napovie obal na jej mobile

Mobil vlastníme už takmer všetci, je našim každodenným spoločníkom. Patrí k módnym doplnkom, na vzhľade ktorého si dajú záležať hlavne ženy. Podľa toho, do akého obalu je vložený, môžeme zistiť o jeho majiteľke viac, ako by chcela.

 Jedna z funkcií mobilu.jpg

  • Žiadny obal

„Holý“ mobil o vás prezrádza, že mnoho vecí beriete na ľahkú váhu a netrápite sa s ich riešením. Ste typ akéhosi pecivála, ktorý žije svoj stereotypný a pohodlný život, pomalým tempoms mobilom pekne odloženým na poličke.

  • Obal s motívom zvieratiek

Ženy, ktorých obal má motív zvierat, sú vo svojej podstate veselé osoby, milujú zábavu a život všeobecne. Ak je na ňom dokonca vlastné zvieratko majiteľky, tak je rozhodná a milujúca, so snahou pomôcť. Je jasným príkladom  akéhosi „ekočloveka“.

  • Plastový kryt

Váš život funguje podľa šablóny, neznesiete nijaké obmedzovanie, celý deň musíte mať presne vopred naprogramovaný. Na splnenie svojich predsavzatí rada využívate ľudí aj veci okolo seba.

  • Drevený obal

Vašou snahou je zaujať, čo sa vám aj darí, pretože drevený obal nie je veľmi bežný.  Máte dobré nápady a preferujete eleganciu, krásne veci, ale zbytočne to s nimi nepreháňate. Svoj osud si riadite samy, lebo smer, akým sa má uberať, máte úplne jasný.

  • Obal plný trblietok

Takto sa prejavujú individualistky, chcú vyniknúť a byť videné už z ďaleka. Vždy sa snažia, aby vyzerali čo najlepšie a rady sa predvádzajú. O praktickosti tohto obalu, ale aj jeho majiteľky, však nemôže byť ani reči.Možnosť, ako ho ochrániť.jpg

  • Puzdro vyrobené vlastnoručne

Niektoré ženy si rady vytvoria vlastné púzdro, napríklad upletú kapsičku alebo ho vyzdobia samolepkami. Ide o kreatívne typy, ktoré majú plnú hlavu nápadov, nepokazia žiadnu zábavu a dokážu byť riadne akčné. No pri nich sa nedá hovoriť o rodinne založených ženách.

  • Obal s motívom na mieru

Tieto ženy majú zmysel pre detail, sú perfekcionistky. Všetko majú rady pod kontrolou. Lacné veci neobľubujú, radšej si priplatia za kvalitu. Osoba alebo zviera na obale mobilu je ich slabinou a ony by za nich dokázali položiť aj vlastný život.