Špičková herná slúchadlá – HyperX Cloud Revolver S

Či už hráte na klasickom stolnom počítači, hernej konzole alebo smartphone, iste nám dáte za pravdu, že bez poriadneho a kvalitného zvuku sa žiadne hranie nezaobíde. Aby ste sa mohli naplno odviazať a ponoriť sa do virtuálneho sveta počítačovej hry a prežiť celý dej nerušený od hluku okolia, oplatí sa investovať pár eur do veľmi kvalitných slúchadiel, akými sú napríklad posledný model profesionálnych slúchadiel pre hry a počúvanie hudby, slúchadlá HyperX Cloud Revolver S.
malé dítě se sluchátky
Konštrukcie a vybavenie
· Slúchadlá majú veľmi pevnú a pritom pružnú oceľovú konštrukciu. Špeciálne odpruženie dobre drží slúchadlá na hlave, ale pritom nijako netlačia. Mimoriadne kvalitné sú aj prikrývky uší, ktoré sú vyrobené z mimoriadne kvalitnej pamäťovej peny, ktorá sa prispôsobí Vašej hlave a ušiam. I keď budete mať slúchadlá nasadené niekoľko hodín, nepocítite žiadne otlaky, pretože sú veľmi pohodlné.
· Použité materiály sú veľmi príjemné na dotyk a súčasne maximálne tlmí hluk z Vášho okolia.
· Samozrejmosťou je odnímateľný mikrofón s prestížnou certifikáciou TeamSpeak a Discord.
· Slúchadlá vrátane mikrofónu sú stopercentne kompatibilné s aplikáciami Skype, Ventrilo, Mumble alebo RaidCall.
sluchátka pro komunikaci
Zvuk
· Veľmi príjemný zvuk v štúdiovej kvalite je plný hutných basov, vyvážených výšok a optimálnych stredov a to všetko pod riadením 50 mm smerového meniča zvuku.
· Vďaka virtuálnemu, viackanálovému zvuku v podobe Dolby Surround 7.1 počujete pri hrách všetky detaily a oveľa skôr tak lokalizujete nepriateľa, čo Vám prinesie nespornú kľúčovú výhodu pri hraní počítačových hier.
moderní sluchátka
Nastavenie
· Systém dolby môžete sami ľubovoľne aktivovať na špeciálnej USB zvukovej karte. Karta obsahuje tri prednastavené režimy ekvalizéru, medzi ktorými možno voliť. Ekvalizér tak optimalizuje Vaše nastavenie audia pre rôzne spôsoby využitia.

Akonáhle raz vyskúšate vybrúsený zvuk týchto slúchadiel, s nemeckou kvalitou HyperX, už si žiadne iné slúchadlá nebudete chcieť kúpiť.

Nezařazené