Staré ako nové


Veľa ľudí staré opotrebované vecí zahadzuje. No niekedy sa dajú ešte prakticky využiť v domácnosti alebo v záhrade. Zoberte si že misku s ktorej ste jedli sa môže hodiť ako kvetináč na malú rastlinu , a prečo nie? Ale to nie je všetko .

europalety
 
»          Staré drevené palety– Dobré určite si poviete že radšej ich spálite a budete mať pokoj a teplo. Ale dajú sa využiť aj inak a praktickejšie. Urobte si s nej sedačku na terasu. Naukladajte zopár paliet na seba , ( ale ešte pred tým ich vyšmirgľujte , aby boli hladké , prípadne ich môžete natrieť ľubovoľnou farbou ) , a na nich dajte poťah , deku či mú prikrývku a pre väčšie pohodlie môžete pridať  vankúše. A nová záhradná alebo terasové sedačka je na svete.
 
holinky

K tejto sedačky si môžete privyrobiť aj stolík. Taktiež na to použijeme palety ktoré naukladáme na seba. Ak pripadne nájdete doma aj staré kolieska, môžete ich primontovať ku stolíku. Lepšie sa Vám bude zo stolíkom manipulovať. Stolík taktiež môžete vynoviť aj tak že drevené palety vyšmirgľujete a natriete farbou ktorá sa Vám páči.
 
»          Vyhadzujete staré gumáky ? Nerobte to ! Môžete ich použiť ako kvetináč do záhrady. Stačí ak do nich poriadne vyumývate ,  nasypete zeminu z hnojivom  , zasadíte okrasnú kvetiny a máte kvetináč ako vyšitý. Tento kvetináč z gumákov  môže byť vhodným pomocníkom v záhrade.
 
Ak ste sa rozhodli že budete vypilovať stromy z vašej záhrady , nevyhadzujte peň. Ten môžete  použiť do Vášho  interiéru alebo do záhrady ku paletovej sedačke. Tento peň je vhodný na sedenie v záhrade pri opekačke. .Môžete ho taktiež použiť ako taburetky na sedenie do obývačky . Stačí ak ho vyšmirgľujete do hladka , potiahnete nejakou látkou a máte ďalšie miesto na sedenie pre Vaše deti.

korek
 
»          Máte radi  víno ? Neodhadzujte korkové štuple. Ak ich budete mať dosť môžete ich spojiť k sebe a vytvoriť si tak nástenku kde si môžete pripínať svoje odkazy aby ste na niečo nezabudli. 

Nezařazené