Štrbské pleso – Ideálna (slovenská) zábava na lyžiach

Štrbské pleso je najvyššie položená tatranská osada. Na južných svahoch predného soliska ponúka deväť kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí. Či už ste pokročilý lyžiar, alebo sa chystáte na dovolenku s deťmi, zaručene si vyberiete.

štrbské pleso vysoké tatry

Vysoké Tatry – Štrbské plesoumožňuje svojím návštevníkom využívať služby požičovní lyží, snowboardov, ski-servis, lyžiarskych škôl a mnohých iných… Toto krásne pokojné stredisko ponúka najvyšší štandard služieb. Vynikajúce lyžiarske podmienky a skvelé trate určené na zjazdové lyžovanie, slalom, bežecké lyžovanie atď., spolu so službami s najvyšším štandardom zaručuje exkluzívny zážitok z dovolenky.

· Kvalitné a dlhé zjazdovky s ľahkou dostupnosťou

Deväť kilometrov zasnežených kvalitných zjazdoviek sa ponúka lyžiarom. Bežkárom sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke 26,5 km. Večer by ste si nemali nechať ujsť možnosť nočného lyžovania a v prípade ak ste adrenalínový typ, nezabudnite navštíviť úžasný snowpark. Luxusné hotely a fakt, že Štrbské pleso je najvyššie položeným lyžiarskym strediskom na Slovensku podčiarkujú jeho čarovnú a zároveň pokojnú atmosféru.

· Vleky a zjazdovky

Samozrejmosťou sú dlhé a kvalitne upravené zjazdovky, služby, ako požičovňa a servis lyží, občerstvenie priamo na svahu a parkovanie pod zjazdovkami. Lyžiari môžu lyžovať celých
9 km od vrcholu až nadol, pričom bežkári si užijú až 26 km jazdy.

· Ceny

Cena za jeden skipas je uvedená v eurách a závisí od sezóny. Počas hlavnej sezóny sú ceny vyššie ako počas mimosezóny. Čo ale vykompenzuje množstvo snehu a perfektne upravené zjazdovky. Pri zakúpení skipasu cez GOPASS sú ceny nižšie. Pozrieť si to môžete na oficiálnom cenníku skipassov, kde sú uvedené aj ďalšie zľavy.

· Dovolenka po celý rok

Štrbské Pleso patrí celoročne najvychytenejším lyžiarskym a turistickým centrám v celých Vysokých Tatrách. Pre návštevníkov je tu k dispozícii široká ponuka ubytovania, kvalitných služieb a rôzne možnosti oddychu vo voľnom čase. V lete máte možnosť turistiky po okolitých tatranských štítoch a plesách.

· Ubytovanie

Nádherná možnosť ubytovania je v chate pod Štrbským Plesom. Pohodlné a príjemné ubytovanie v prírode našich Tatier je sympatické na prvý pohľad. Táto krásna chatka vám prirastie k srdcu a budete sa sem chcieť vracať znovu a znovu. Kapacita je sedem osôb, pričom k dispozícii máte dve spálne, obývačku s krbom a plne vybavenú kuchyňu.
Štrbské pleso a hotel
Možnosti zábavy a ubytovania v rôznych hoteloch a chatách rozmiestnených po území Štrbského plesa, uspokojí všetkých, ktorí hľadajú pokoj. Nerušený oddych vo Vysokých Tatrách a blízkosť kvalitných turistických stredísk spraví z vašej dovolenky na Slovensku jednu z tých nezabudnuteľných.

Nezařazené