Ako získať veľa sledovateľov na Instagrame?

Aplikácia Instagram naberá na svoje konto denne tisíce užívateľov, pretože ľudstvo je národ zvedavý. Obsahuje totiž často mnoho informácií ohľadom celebrít alebo iných pikantných záležitostí týkajúcich sa ľudí z vášho okolia. Ponúka nám dokonca aj príležitosť nahrať svoje fotky do tzv. príbehu, ktorý zobrazuje pridanú fotografiu a po jej prezretí sa užívateľovi zobrazia všetci, ktorí danú snímku videli.

sociální média

Vo všetkom teda zohráva rolu to, či vás to zaujíma a ešte viac to, kto sa o vás zaujíma. Ďalej sa stáva doslova životným štýlom mnohých ľudí prezentovanie samých seba. Znamená to, že pridávajú skoro všetko – pozoruhodné miesta, ktoré navštívili, akú najlepšiu kávu alebo jedlo práve objavili a nejaké tie umelecké autoportréty. Ak sa jednotlivcovi podarí nazbierať veľký počet sledovateľov a „páči sa mi to“ na fotkách, začnú vás kontaktovať určité spoločnosti alebo agentúry. Tie potom dávajú atraktívnym ľuďom za úlohu vyskúšať ich produkt a a za to dostanú samozrejme finančnú odmenu. Niektorí zasa chcú súhlas o zdieľaní súkromnej fotografie – tiež za stanovenú hotovosť. Tak ako sa dá rýchlo a efektívne zvýšiť viditeľnosť ?

aplikace

Všetko je založené na vašej aktívnosti v danej aplikácii. Prvou a zároveň najdôležitejšou úlohou je používať mnoho „hashtagov“, ktoré súvisia v popise s vašou fotografiou. Najlepšie je napísať ich v anglickom jazyku – je to predsa najpoužívanejší jazyk ľudstva. Ak chcete používať svetu populárne hashtagy, tak si vyberte napríklad #TBT alebo „Throwback Thursday“.

Vedeli ste, že pod fotku je možné uverejniť popis v rozmere až 2000 slov ? A má to aj svoj dôvod. Je totiž obzvlášť dôležité napísať vhodný a kuriózny popis, aj keď aplikácia je primárne určená na zdieľanie fotografií. Skúste dlhé aj krátke popisy a nakoniec si vyberte podľa toho, ktoré získa viac srdiečok. Čo sa ešte týka popisu, je nutné písať gramaticky správne a predísť tak strate sledovateľov.
Ďalšou alternatívou je vyhľadať si nezávislé stránky alebo ľudí s podobným zámerom, ktoré vás budú s určitosťou sledovať na oplátku za vaše sledovanie. Volá sa to aj „ follow for follow“. Okrem toho je nevyhnutné začať horlivo „srdiečkovať“ mnoho postov za sebou tak, aby si vás ľudia všimli. Najlepšie je teda mať účet prístupný pre všetkých, pretože ak máte súkromný len málo ľudí vás požiada o sledovanie.

Posledným faktom je, že Instagram začal vymazávať nečinných sledovateľov, a preto je ťažké si ich udržať. Pridávajte preto zaujímavé predmety a udalosti, aby sa váš počet ďalej neznížil.

Nezařazené